Analiza art. 6a ustawy Prawo zamówień publicznych

0
989

analiza art. 6a pzp

Tym razem wpis, oczywiście wraz z załączoną ściągą, dotyczący art. 6a ustawy Prawo zamówień publicznych. W mojej ocenie przepis bardzo przydatny dla zamawiającego i dający się wykorzystać szczególnie w trudnych sytuacjach. Dlatego myślę, że każdy zamawiający ten przepis powinien znać.

Nie da się jednak ukryć, że przepis budzi również kontrowersje. W szczególności biorąc pod uwagę opinię Urzędu Zamówień Publicznych, którą koniecznie trzeba uwzględnić. Dlaczego? Aby skutecznie bronić się w razie zarzutu naruszenia ustawy Prawo zamówień publicznych.

Natomiast tym razem w ściądze nie ma orzecznictwa. Jest to wyłącznie sama analiza art. 6a ustawy Prawo zamówień publicznych i wskazanie sposobu jego stosowania. Orzecznictwo zaś zostanie rozesłane wraz z pierwszym newsletterem tj. 31.08.2017r o godz. 12.00. Razem będą stanowić całość.

Jeżeli więc ktoś chciałby otrzymać jutrzejszy newsletter – może jeszcze go subskrybować. W mojej ocenie orzecznictwo będzie bardzo przydatne jeżeli ktoś chciałby art. 6a ustawy Prawo zamówień publicznych efektywnie i bezpiecznie stosować.

 

Przydatnej lektury!

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here