Kiedy można poprawić omyłki w kosztorysie ofertowym na podstawie art. 87 ust. 2 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych?

0
1890

Pobierz eBook Poprawienie kosztorysu ofertowego na podstawie art. 87 ust. 2 pkt 3 pzp - orzecznictwo (eBook) Cena 9,00 złotych Dostęp na 30 dni Przelew Dotpay Kup terazOświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu prywatności i plików cookies.

 

W kosztorysie ofertowym brak jest wyceny lub całej pozycji? A może opis pozycji jest niezgodny z przedmiarem robót? Kiedy można poprawić kosztorys ofertowy na podstawie art. 87 ust. 2 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych? To tylko przykłady pytań jakie mogą się pojawić, gdy w kosztorysie ofertowym znajdują się błędy czy omyłki.

 

Jako odpowiedź na te pytania proponuję opracowanie, w którym znajdziecie:

 

– fragmenty 22 wyroków Krajowej Izby Odwoławczej z zaznaczeniem najważniejszych tez;

– wskazanie 17 najczęstszych rodzajów omyłek stwierdzanych w kosztorysach ofertowych;

przypisanie do każdego rodzaju omyłki wyroku/wyroków Krajowej Izby Odwoławczej wskazujących prawidłowy sposób postępowania.

 

Skorzystanie z opracowania pozwoli po stwierdzeniu omyłki na szybkie określenie dalszego postępowania uznanego za prawidłowe na podstawie orzecznictwa Krajowej Izby Odwoławczej czyli umożliwi podjęcie właściwej decyzji w krótszym czasie. Decyzja „co dalej” np. w przypadku braku wyceny lub całej pozycji w kosztorysie ofertowym, będzie zdecydowanie łatwiejsza.

 

Polecam!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here